MENU
0 szt.
 

forum design cards
drukarnia artystyczna

Tani druk cyfrowy. Nowoczesne maszyny. krótkie terminy.

Specjalizujemy się druk cyfrowym wysokonakładowym oraz niskonakładowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uszlachetnianiu wydruków oraz wyspecjalizowaną kadrę, która doradzi jaką techniką najlepiej wykonać Twój produkt. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami poligraficznymi pozwalającymi wykonać uszlachetnienia takie jak: hotstamping, tłoczenia czy efektowne cięcia laserowe, foliowanie, laminowanie, pracujemy na wysokiej jakości certyfikowanych papierach barwionych w masie. Do naszych Klientów należą najlepsi przedsiębiorcy oraz duże, znane firmy, które nam zaufały. Możesz polegać na naszym doświadczeniu – mamy już ponad 10 000 udanych realizacji!

TECZKI OFERTOWE
WIZYTÓWKI

Eleganckie teczki ofertowe i wizytówki wykonane z wysokiej jakości ozdobnych papierów metalizowanych, matowych oraz ekologicznych. Różnorodność technik oraz uszlachetnień takich jak: złocenie, srebrzenie, tłoczenie, cięcie laserowe. Wykonamy projekt dopasowany do potrzeb i preferencji każdego klienta i stworzymy wysokiej jakości produkt zarówno wysokonakładowy, jak i niskonakładowy.

ulotki, foldery, planery, banery reklamowe, dyplomy, certyfikaty, papiery firmowe

Drukujemy wszelkiego rodzaju ulotki, foldery, planery i banery reklamowe. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres możliwości, które pomogą w efektywnym promowaniu Twojej marki. Dzięki naszej wysokiej jakości druku i elastycznym możliwościom personalizacji, możemy dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewnić Ci wyjątkowe rozwiązania reklamowe, które wyróżnią Cię na rynku.

koperty z twoim logo

Wykonamy projekt dopasowany do potrzeb i preferencji każdego klienta i stworzymy wysokiej jakości produkt zarówno wysokonakładowy, jak i niskonakładowy.

Metki, zawieszki, etykiety, naklejki

Od ponad 20 lat tworzymy indywidualne projekty biznesowe dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasi partnerzy biznesowi to największe firmy i instytucje w Polsce i Europie. To, co nas wyróżnia, to połączenie naszej pasji do tworzenia z ciągłym poszerzaniem wiedzy oraz poszukiwaniem najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie poligrafii. Nasz zespół stawia przede wszystkim na jakość, kreatywność i estetykę. Dzięki temu nasze projekty są unikalne i oryginalne.

NOTESY KLEJONE

Niezawodny gadżet reklamowy, który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Drukowane notatniki są nieocenione podczas organizacji szkoleń, konferencji i innych wydarzeń, gdzie uczestnicy potrzebują miejsca do sporządzania notatek. Notesy nie tylko pełnią funkcję praktyczną i służą jako doskonały nośnik reklamy, ale mogą także stanowić atrakcyjną ozdobę biurka. Papier offsetowy 80g. o wysokiej bieli i gładkości. Dobre odwzorowanie kolorystyczne.

Notesy kostki z logo

Klejone kostki z karteczkami do wyrywania to praktyczne i wszechstronne narzędzie notowania, które z łatwością znajdzie zastosowanie zarówno w biurze, jak i w domu. Bez względu na branżę, każdy doceni tę wygodną formę notatek. Doskonale sprawdzą się do szybkich notatek, tworzenia list zadań do wykonania czy list zakupów. To niezawodny gadżet reklamowy, który ułatwia codzienne organizowanie pracy i życia. Produkt drukowany na papierze offsetowym 80g. o wysokiej bieli i gładkości. Dobre odwzorowanie kolorystyczne w różnych formatach, kolory klejenia oraz uszlachetnienia brokatem.
Ilość kartek:

  • 25 kartek
  • 50 kartek
  • 100 kartek
  • 500 kartek

PLAKATY

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami poligraficznymi pozwalającymi wykonać uszlachetnienia takie jak: hotstamping, tłoczenia czy efektowne cięcia laserowe. Nasze projekty wykonujemy specjalnie dla Państwa potrzeb, na wysokiej jakości certyfikowanych papierach barwionych w masie, tak aby wyróżnić się w świecie biznesu i zadbać o profesjonalny wizerunek Twojej firmy

JESTEŚMY OTWARCI NA TWOJE POMYSŁY!
Opisz nam swój projekt!

FORUM DESIGN CARDS ul. Błońska 58 05-830 Nadarzyn
tel.690 608 999
info@fdc.com.pl
www.karty-swiateczne.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Naszymi klientami są:

Forum Design Cards - Salon Wzorniczy
ul. Błońska 58
05-830 Nadarzyn
pn-pt: 8.00 - 16.00
MAPKA
Forum Design Cards - Salon Wzorniczy
ul. Ogrodowa 1a (róg Al. Jana Pawła II)
00-893 Warszawa
pn-pt: 10.00 - 18.00
MAPKA